Repertuar

29 czerwca 2018

piątek

godz. 19:00

sala EXPO MAZURY OSTRÓDA

kup bilet

Arena Festival film&music – FILMOWE PIOSENKI

MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO
GUSTAW MAREK BRZEZIN
ZAPRASZA NA II EDYCJĘ  „ARENA FESTIVAL film & music”

 

Wykonawcy:

Piotr Sułkowski – dyrygent
Ewa Prus – śpiew
Jan Traczyk – śpiew
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej

 

Starsi Panowie zapewniali, że „piosenka jest dobra na wszystko”… i mieli rację! Piosenka jest również świetna dla kina. Pod warunkiem oczywiście, że się ją dobrze napisze. Tylko takie doskonałe filmowe piosenki zaprezentujemy Państwu w pierwszym dniu II edycji festiwalu.

Na program inauguracyjnego koncertu złożą się przeboje dużego ekranu, zarówno z filmów animowanych, jak i fabularnych. Nie wyłączając musicali i ich filmowych adaptacji oraz najnowszych muzycznych produkcji, które zachwyciły krytyków i widzów. Usłyszą Państwo zatem i oscarowe La La Land, i kultowe już The Blues Brothers czy Chicago. Ale żeby przedstawić pełen obraz filmowej piosenki, przygotowaliśmy również polskie niespodzianki oraz utwory, których kariera okazała się znacznie większa niż rola w filmie – When A Man Loves A Woman, Singing In The Rain czy Moon River. Tę ostatnią piosenkę podobno Henry Mancini napisał w zaledwie 30 minut. Chciał, aby mogła zaśpiewać ją prosta dziewczyna z gitarą.

W Ostródzie zaśpiewają jedne z najpiękniejszych głosów polskiej estrady i musicalu. Ewa Prus, aktorka i wokalistka, zaczynała muzyczną przygodę w Białostockim Studiu Piosenki, by później występować z sukcesami na znanych scenach muzycznych w całym kraju, grać w filmach i pojawiać się na estradzie nie tylko z repertuarem musicalowym i filmowym, ale także z piosenką literacką. Ceniona za niezwykłą muzykalność. Jan Traczyk jest wokalistą, kompozytorem, autorem tekstów. Zagrał główne role w tak znanych musicalach jak Piloci, Metro czy Notre Dame de Paris.

UWAGA: Kupując bilet w internecie oświadczam, iż przyjmuje do wiadomości poniższą informację:

Uprzejmie informujemy, iż podczas ARENA FESTIVAL film & music w sali EXPO Mazury w Ostródzie w dniach 29.06, 30.06. i 1.07.2018 obowiązuje zakaz wnoszenia sprzętu do fotografowania, nagrywania dźwięku, filmowania oraz transmitowania. Nieuzgodniona rejestracja może skutkować wyproszeniem z wydarzenia.

Organizatorzy  festiwalu mają prawo do utrwalenia przebiegu koncertów przy pomocy urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk oraz jego emisji. Uczestnik koncertu przyjmuje do wiadomości, że udział w koncercie jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowania i filmowanie jego osoby oraz rejestrację, transmitowanie i rozpowszechnianie głosu lub wizerunku do celów dokumentacyjnych, sprawozdawczych, reklamowych oraz promocyjnych w związku z jakimkolwiek programem lub publikacją, w których zostanie wykorzystanie nagranie lub fotografia z koncertu.

plakat d1

kontakt

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij