22 sierpnia 2015

Amfiteatr im. Czesława Niemena

Gala „OD OPERY DO OPERETKI”

Piotr Sułkowski – dyrygent
Alicja Węgorzewska – sopran
Marek Marcinkiewicz – prowadzenie koncertu

Zanim wrócimy do sal koncertowych, cieszymy się jeszcze latem. W amfiteatrze pod otwartym niebem, przy zamku, zabrzmią melodie Georgesa Bizeta, Imre Kálmána, Franza Lehára, Fredericka Loewego, George’a Gershwina, Leonarda Bernsteina, Lucia Dalli, Andrew Lloyda Webbera i in. A gwiazdą tego wieczoru będzie wzięta śpiewaczka Alicja Węgorzewska, artystka scen krajowych, a także prestiżowych scen Wiednia, Berlina i Amsterdamu.

Bilety: 20 zł do nabycia w kasach MOK oraz internecie