Repertuar

13 października 2023

piątek

godz. 19:00

sala koncertowa Filharmonii

kup bilet

Era śpiewu. Warmia Mazury – Gwiazdy i Chóry (koncert zewnętrzny)

Kamil Bednarek, Piotr Cugowski, Renata Przemyk, Natalia Przybysz i Dana Vynnytska zabiorą nas w absolutnie wyjątkową i niepowtarzalną podróż muzyczną. Zaśpiewają piosenki, które znamy i kochamy z towarzyszeniem zjawiskowego olsztyńskiego Chóru ProForma Projekt pod dyrekcją prof. Marcina Wawruka, beatbox’era Zgasa a instrumentarium ograniczy się do nielicznych perkusyjnych „przeszkadzajek”.

Ten projekt to udany muzyczny eksperyment oparty o najlepszy instrument, jaki mamy do dyspozycji, czyli ludzki głos. Znakomite aranżacje nadają rozrywkowym kompozycjom swego rodzaju szlachetności a efekt zadziwia, zaskakuje i porywa.
Trudno opisać emocje, które towarzyszą temu absolutnie wyjątkowemu wydarzeniu artystycznemu.
Tak po stronie publiczności, jak i śpiewaków. Trudno też opisać efekt zderzenia tak – zdawać by się mogło – odległych światów muzycznych. To po prostu trzeba usłyszeć i zobaczyć.
Nie musimy kochać chórów, by zapamiętać ten koncert do końca życia, bo okaże się, że CHÓRY SĄ FAJNE i mogą wszystko. Także melomani mogą z niego czerpać pełnymi garściami. Ten koncert to wydarzenie dla każdego, w pełni eklektyczne, w którym każdy element jest wartością wyjątkową, wydarzenie na najwyższym poziomie artystycznym a zarazem doskonała rozrywka.

 

Bilety do zakupu poza kasą biletową filharmonii.

 

kontakt

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij