Repertuar

20 marca 2020

piątek

godz. 19:00

sala koncertowa filharmonii

kup bilet

Czarujący flet

Piotr Sułkowski – dyrygent
Jadwiga Kotnowska – flet
Jose Manuel Alban Juarez – perkusja

Orkiestra Smyczkowa Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej

 

Program m.in.:
Carl Phillip Emanuel Bach – Koncert d-moll na flet z orkiestrą smyczkową
Antonio Carlos Jobim – Aqua de beber (aranż. Andrzej Jagodziński)
Bruno Martino, Bruno Brighetti – Estate (aranż. Andrzej Jagodziński)
Chick Corea – Spain (aranż. Andrzej Jagodziński)
Chick Corea – Armamdo`s Rumba (aranż. Andrzej Jagodziński)

 

José Manuel Albán Juárez (Manolo)

Urodził się 28 sierpnia 1981 roku w polsko-peruwiańskiej muzycznej rodzinie w Szczecinie. Ukończył szkoły muzyczne I i II stopnia w klasie perkusji. Zadebiutował w latynoskim zespole swojego ojca; Son Latino. W roku 2000 przeniósł się do Warszawy, żeby kontynuować edukację w PSJ przy ul. Bednarskiej i rozpoczął pracę z Reinaldo Ceballo i zespołem Calle Sol.

W 2003 roku dołączył do zespołu Maanam, grając dziesiątki koncertów w Polsce i za granicą. W ciągu ostatnich piętnastu lat, jako perkusista i perkusjonista występował i nagrywał z wieloma zespołami i artystami, reprezentującymi różne style muzyczne m.in.: Kora, Krzesimir Dębski, Andrzej Jagodziński, Tomasz Stańko, Zbigniew Namysłowski, Grażyna Auguścik, Ewa Bem, Wojciech  Waglewski, Antonina Krzysztoń, Krzysztof Knittel, Los Payos, Łona i Webber, Fisz i Emade, Marita Alban Juarez, Krystyna Prońko, Ania Dąbrowska, Paulina Przybysz, Pinnawela, Kazana /Twister/Alban-Juarez, Etopiryna, Ritmodelia, Novika, Eldo, Mesaiah, Motrip, Oszibarack, Ina West, Albo Inaczej, Justyna Święs ,Igo, Fismoll, JIMEK.

Jako solista występował z orkiestrami: NOSPR, Sinfonia Varsovia, Aukso, Filharmonia Śląska, Orkiestra kameralna Amadeus, Polska Orkiestra Radiowa, Filharmonia Opolska, Orkiestra Symfoniczna Filharmonii w Szczecinie, WDR Sinfonieorchester Koln, Konzerthausorchester Berlin.

Obecnie komponuje muzykę filmową, nagrywa i koncertuje

 

 

Jadwiga 2010 dobra rozdzielczosc szare

kontakt

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij