Repertuar

9 listopada 2019

sobota

godz. 18:00

sala koncertowa filharmonii

Alicja Majewska & Włodzimierz Korcz

Zapraszamy Państwa na wyjątkowy koncert, z nowym programem, promującym wydaną przez Alicję Majewską płytę „Żyć się chce”.
Artystce towarzyszyć będzie na stałe współpracujący z Nią kompozytor, pianista i akompaniator, jednocześnie autor muzyki większości Jej piosenek, świętujący z wybitną piosenkarką „okrągły jubileusz” – Włodzimierz Korcz. Ponadto na scenie pojawi się akompaniujący Im już od 5 lat „Warsaw Opera Quartet”.
Wspaniała kariera sceniczna Alicji Majewskiej trwa ponad 40 lat. Pierwszy sukces w solowej karierze osiągnęła w 1975 r. na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu z piosenką „Bywają takie dni”. W latach osiemdziesiątych była wielokrotnie nagradzana na kolejnych festiwalach w Opolu. Od pierwszych występów niezmiennie króluje w sercach fanów polskiej piosenki. Ostatnio przeżywa szczególny okres aktywności estradowej. W 2013 r. wydała płytę pn. „Piosenki, z których się żyje”, w 2016 r. „Wszystko może się stać”, a 22 marca 2019 r. „Żyć się chce”.
Album z premierowym materiałem Alicji Majewskiej to jak zwykle wydarzenie dużego kalibru. Ikona polskiej piosenki w typowy dla siebie sposób łączy tu nieustającą pogodę ducha z refleksją dotyczącą spraw istotnych. Apetyt na życie z żalem i łzami. Własne słońce z nocą i mgłą. Wszak cytując fragment pieśni tytułowej: „rzeczy tylko dwie są trwałe – radość i ból istnienia”.

 

Bilety do nabycia:
kupbilecik.pl: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/37019/Olsztyn/Alicja+Majewska%2C+W%C5%82odzimierz+Korcz+i+Opera+QUARTET/
biletyna.pl:  https://biletyna.pl/event/view/id/104708
ebilet.pl:  https://sklep.ebilet.pl/22517998136852502
empikbilety.pl:   https://empikbilety.pl/kup-bilety/alicja-majewska-i-wlodzimierz-korcz-zyc-sie-chce-olsztyn/listopad-2019

 

Bilety do zakupu poza systemem kasowym filharmonii.

*materiały nadesłane prze organizatora

kontakt

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij