Repertuar

11 października 2016

wtorek

godz. 18:30

sala koncertowa Filharmonii

kup bilet

ALICJA DOMAŃSKA & JOHN PORTER

Na Gali Inauguracyjnej odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu o tytuł „BabaFest” oraz wystąpią malarka Alicja Domańska i John Porter ze swoim art performance łączącym w jednym miejscu i czasie malarstwo z muzyką i emocjami.

 

W wykonaniu Johna Portera usłyszymy utwory z płyty „HONEY TRAP”, utwory z poprzednich płyt, a także z najnowszych projektów.

Artysta eksploruje w nich skomplikowane relacje międzyludzkie, nasze ukryte lęki i obsesje przefiltrowane przez jego osobiste doświadczenia.

 

Performance „Alice Left Wonderland” to podróż w głąb własnych emocji, przetwarzanie ich na płótnie za pomocą dźwięku, świateł i ruchu. Inspiracją dla projektu jest baśń „Alicja w Krainie Czarów” Lewisa Carrolla, której efektem jest droga od siebie i do siebie, symboliczne oczyszczanie przestrzeni i stwarzanie na nowo swojej własnej wolności, dialog z wewnętrznym ego i budowanie siebie codziennie od nowa.

 

baba_fest_2016_post_gala_02

 

Olsztyński Festiwal Rozwoju i Inspiracji BabaFest to koncerty, spotkania i warsztaty. BabaFest łączy w sobie elementy wiedzy, kultury, sztuki i pasji. Dzięki temu jest szansą na zmianę i rozwój – wyprawą w stronę lepszej jakości życia.

Festiwal ma cel charytatywny – dochód, podobnie jak w poprzednich edycjach zostanie przeznaczony na realizację marzeń podopiecznych olsztyńskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie.

 

Zapraszamy na koncert !

 

babafest_logo_2016_01

kontakt

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij