Informujemy, że kasa biletowa od 6-go września ponownie czynna jest w godzinach 10.00-17.00, pn.-pt.

Kasa biletowa 23 sierpnia

Szanowni Państwo, informujemy, że w dniu 23 sierpnia kasa biletowa Filharmonii będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

Copernicus Open Festiwal

W ramach Copernicus Open Festiwal odbędą się w Archikatedrze we Fromborku trzy koncerty, na które Państwa zapraszamy: 19 sierpnia (czwartek, godz. 18.00) na „Requiem W.A. Mozarta”; 20 sierpnia (piątek, godz. 18.00) na „Nieszpory Ludźmierskie”; 22 sierpnia (niedziela, godz. 15.00) na „Musica Warmiensis”; Stowarzyszenie „Meloman” działające przy naszej Filharmonii, organizuje przejazd do Fromborka w tych dniach […]

Koncert warsztatów muzycznych „Wakacje z nutkami”- 18.08.2018 r., godz.17.00 sala koncertowa Filharmonii

Dobiegają końca XVI Warsztaty Muzyczne „Wakacje z nutkami” zorganizowane w Ośrodku „Kalwa” w Pasymiu dla muzykujących dzieci i młodzieży. Ponad stu uczestników z całej Polski wzięło udział w zajęciach o specjalnościach: skrzypce, wiolonczela, flet, klarnet i fortepian. W programie warsztatów były lekcje indywidualne, praca z akompaniamentem, zajęcia w zespołach kameralnych oraz wspólne muzykowanie w orkiestrze pod dyrekcją Piotra Sułkowskiego. Organizatorzy „Wakacji z nutkami”: Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków w Olsztynie, Firma Edukacyjna „Amabile”, Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie i Warmińsko-Mazurska Filharmonia zapraszają na Koncert Finałowy. W dniu 18 sierpnia w sobotę, o godz.17.00 w sali koncertowej Filharmonii W-M wystąpią zarówno Uczestnicy warsztatów jak i ich Pedagodzy. Serdecznie zapraszamy !

18 sierpnia c 2018 slajder