Informujemy, że kasa biletowa od 6-go września ponownie czynna jest w godzinach 10.00-17.00, pn.-pt.

Kasa biletowa 23 sierpnia

Szanowni Państwo, informujemy, że w dniu 23 sierpnia kasa biletowa Filharmonii będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

Copernicus Open Festiwal

W ramach Copernicus Open Festiwal odbędą się w Archikatedrze we Fromborku trzy koncerty, na które Państwa zapraszamy: 19 sierpnia (czwartek, godz. 18.00) na „Requiem W.A. Mozarta”; 20 sierpnia (piątek, godz. 18.00) na „Nieszpory Ludźmierskie”; 22 sierpnia (niedziela, godz. 15.00) na „Musica Warmiensis”; Stowarzyszenie „Meloman” działające przy naszej Filharmonii, organizuje przejazd do Fromborka w tych dniach […]

Koncert Chóru „Cantores Varmienses” z muzyką Feliksa Nowowiejskiego

Stowarzyszenie  Inicjatyw Obywatelskich  w  Barczewie  serdecznie zaprasza  na uroczysty koncert z okazji ROKU FELIKSA NOWOWIEJSKIEGO, 550 ROCZNICY POWROTU WARMII DO MACIERZY I 1050 ROCZNICY CHRZTU POLSKI. Uroczystość odbędzie się w dniu 19 listopada 2016 roku o godz. 18.00 w Skarbcu Kultury Europejskiej w Barczewie.

W programie koncertu:
FELIKS NOWOWIEJSKI  – TESTAMENT BOLESŁAWA CHROBREGO Kantata op. 48
Wykonawcy:
CHÓR CANTORES VARMIENSES przy Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej
SZYMON RONA- tenor
AGNIESZKA PANASIUK  – fortepian
IRENA TELESZ – recytacje
BENEDYKT BŁOŃSKI dyrygent

Koncert zorganizowany został we współpracy z Instytutem Muzyki i Tańca, ze  środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Roku Feliksa Nowowiejskiego oraz przy wsparciu finansowym Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Powiatu Olsztyńskiego i gminy Barczewo. Serdecznie zapraszamy na koncert do Barczewa!

chor-barczewo-19-11-2016