Janusz Ciepliński „Kameralnie o koncercie” – 22 września 2017r. godz.18.00 sala kameralna II p.

Uwaga nowość!  Od dnia 22 września br. Filharmonia Warmińsko-Mazurska wprowadza nową formułę spotkań z publicznością. „Kameralnie o koncercie” – tak nazywać się będzie cykl  wprowadzeń do koncertu, który odbywać się będzie na godzinę przez koncertem  w sali kameralnej
(II p.) Filharmonii. Wybrane koncerty, awizowane  w repertuarze Filharmonii  omawiać będą znakomici prelegenci muzyczni.  Spotkanie „Kameralnie o koncercie”   w dniu 22 września  br. o godz.18.00 w sali kameralnej  poprowadzi  Janusz Ciepliński. Przypomnijmy w programie piątkowego koncertu  usłyszymy  III Koncert fortepianowy d-moll op. 30 Sergiusza Rachmaninowa oraz V Symfonia e-moll op.64 .Orkiestrę symfoniczną Filharmonii  poprowadzi Norichiki Iimori ( Japonia). Solistą będzie  Ignacy Lisiecki. Serdecznie zapraszamy! Wstęp oczywiście wolny!

kameralnie