• slajder 8 lipca 2021

lipiec, sierpień 2021 | Cykl koncertów wakacyjnychKoncerty adresowane do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, podczas których poznają one instrumenty i ich brzmienie, formy muzyczne, tańce, nazwiska wielkich kompozytorów, ich biografie i twórczość, a także muzykę wielu kultur.

• slajder copernicus 2021

Instytucje kultury samorządu województwa

Muzeum Kultury Ludowej
w Węgorzewie
Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu
Teatr im. Stefana Jaracza
Centrum Edukacji
i Inicjatyw Kulturalnych
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie
Centrum Polsko-Francuskie
Muzeum Warmii i Mazur
Muzeum Bitwy pod Grunwaldem w Stębarku
Muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku
Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”
w Elblągu
Muzeum Mikołaja Kopernika
we Fromborku

Praca kasy biletowej od 8 lipca

Informujemy, że od 8-go lipca 2021, w okresie wakacyjnym, kasa biletowa Filharmonii będzie czynna w godzinach 9.00-15.00.

Kasa biletowa w dniach 28 i 29 czerwca

Informujemy, że w poniedziałek i wtorek 28 i 29 czerwca 2021, kasa biletowa w Filharmonii będzie czynna w godzinach 10.00-14.00, natomiast w godzinach 15.00-18.00 zapraszamy do kasy na Plażę Miejską.

Informujemy, że w dniu 4.06.2021 kasa biletowa Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.