Informacja dla osób kupujących bilet na Arena Festival film&music przez internet

Kupując bilet w internecie oświadczam, iż przyjmuje do wiadomości poniższą informację:

Uprzejmie informujemy, iż podczas ARENA FESTIVAL film & music w sali EXPO Mazury w Ostródzie w dniach 29.06, 30.06. i 1.07.2018 obowiązuje zakaz wnoszenia sprzętu do fotografowania, nagrywania dźwięku, filmowania oraz transmitowania. Nieuzgodniona rejestracja może skutkować wyproszeniem z wydarzenia.

Organizatorzy  festiwalu mają prawo do utrwalenia przebiegu koncertów przy pomocy urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk oraz jego emisji. Uczestnik koncertu przyjmuje do wiadomości, że udział w koncercie jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowania i filmowanie jego osoby oraz rejestrację, transmitowanie i rozpowszechnianie głosu lub wizerunku do celów dokumentacyjnych, sprawozdawczych, reklamowych oraz promocyjnych w związku z jakimkolwiek programem lub publikacją, w których zostanie wykorzystanie nagranie lub fotografia z koncertu.