Informacja dla Melomanów korzystających z zakupu biletów na wydarzenia artystyczne poprzez stronę internetową Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii.

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, iż  od miesiąca lipca 2018 roku został wprowadzony zmieniony internetowy system zakupu biletów na wydarzenia artystyczne w Filharmonii. Bardzo prosimy o zapoznanie się z nowym regulaminem internetowej sprzedaży biletów umieszczonym w dziale „Statut i regulaminy” naszej strony www. Tutaj zamieściliśmy dla Państwa link do : NOWEGO REGULAMINU INTERNETOWEJ SPRZEDAŻY BILETÓW