aktualności

Recenzja naszej płyty w belgijskim magazynie „Crescendo”

W belgijskim magazynie „Crescendo” ukazała się obszerna recenzja najnowszej płyty Agnieszki Rehlis, Arnolda Rutkowskiego, Łuksza Koniecznego, Chóru Filharmonii Krakowskiej i Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej pod dyrekcją Piotra Sułkowskiego z oratorium Powrót syna marnotrawnego Feliksa Nowowiejskiego.

Wernisaż wystawy w Filharmonii

16-go września 2022 o godz. 18.00 odbędzie się we foyer Filharmonii wernisaż wystawy „KOBIECE SPOJRZENIA” Na Muzykę Klasyczną. To druga edycja, niezwykle interesującej i emocjonalnej wystawy, która po raz pierwszy odbyła się w 2020 r. w Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Wystawa „Kobiece Spojrzenia”, czyli na co patrzy współczesna kobieta i jak widzi otaczający […]

Ankieta satysfakcji Publiczności

Droga Publiczności! Szykując nowy sezon artystyczny, chcemy jak najlepiej odpowiedzieć na Wasze potrzeby i sugestie. Dlatego przygotowaliśmy specjalną ankietę – zapraszamy do wypełniania i przekazywania opinii! https://forms.gle/wSzFckcwJ92VEgWS6

Przywitajmy wiosnę tańcem – 24.04.2022

Orkiestra Kameralna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej

(I skrzypce  Zbigniew Ciucias, Viktoria Krasyun, Yuriy Rizun, Ewa Wiśniewska, II skrzypce  Lech Grzegorzewski, Krzysztof Danielewicz, Lucyna Dobrychłop, altówki  Anna Perkowska, Piotr Stolarz, wiolonczele  Magdalena Grędzińska, Sylwia Bronecka, kontrabas  Tadeusz Korpal, flet  Daria Falkiewicz)

Pracownia Tańca Pryzmat – przygotowanie Tatiana Asmołkowa

Prowadzenie koncertu:
Katarzyna Kropidłowska – Fermatka
Piotr Michalczuk – smok Kwintuś

fot. Maciej Parkasiewicz

 

kontakt

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij