aktualności

Praca kasy biletowej

Informujemy, że kasa biletowa od 6-go września ponownie czynna jest w godzinach 10.00-17.00, pn.-pt.

Kasa biletowa 23 sierpnia

Szanowni Państwo, informujemy, że w dniu 23 sierpnia kasa biletowa Filharmonii będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

Copernicus Open Festiwal

W ramach Copernicus Open Festiwal odbędą się w Archikatedrze we Fromborku trzy koncerty, na które Państwa zapraszamy: 19 sierpnia (czwartek, godz. 18.00) na „Requiem W.A. Mozarta”; 20 sierpnia (piątek, godz. 18.00) na „Nieszpory Ludźmierskie”; 22 sierpnia (niedziela, godz. 15.00) na „Musica Warmiensis”; Stowarzyszenie „Meloman” działające przy naszej Filharmonii, organizuje przejazd do Fromborka w tych dniach […]

Koncert symfoniczny – 08.04.2016 r.

MAXIM VENGEROV – W HOŁDZIE HENRYKOWI WIENIAWSKIEMU

Piotr Sułkowski – dyrygent
Maxim Vengerov – skrzypce
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej

Na olsztyńskiej estradzie filharmonicznej wystąpił światowej sławy wirtuoz, jeden z najwyżej cenionych dzisiaj artystów, obsypany prestiżowymi nagrodami największych firm płytowych.
Urodzony w Nowosybirsku, mieszka w Izraelu, a swoje pierwsze zagraniczne sukcesy – jako dziesięciolatek – odniósł w Polsce, zwyciężając w konkursie skrzypcowym im. Karola Lipińskiego i Henryka Wieniawskiego w Lublinie w roku 1984.

fot. Arkadiusz Korczin

 

kontakt

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij