aktualności

Praca kasy biletowej

Informujemy, że w dniu 4.06.2021 kasa biletowa Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

Casting do udziału w ARENA FESTIVAL film & music

Warmińsko-Mazurska Filharmonia im. F. Nowowiejskiego w Olsztynie ogłasza castingdo udziału w koncercie w ramach V edycji Arena Festival film & music 2021 –MUSICALOWO I FILMOWOZapraszamy wszystkich chętnych, niezależnie od wieku, do wykonania piosenki z musicalu „Warmińska opowieść wigilijna – Pora jeziora” z udziałem solistów oraz Orkiestry symfonicznej Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii pod batutą Piotra Sułkowskiego – dyrektora Naczelnego […]

Odeszła Anna Wasilewska

Trudno mówić o tak nagle przerwanej serdecznej przyjaźni. 6 kwietnia odeszła Anna Wasilewska, posłanka i samorządowiec, ambasadorka kultury na Warmii i Mazurach, a dla nas przede wszystkim oddana i życzliwa melomanka, dobry duch Filharmonii. Jej ciepły uśmiech pozostanie w naszej pamięci.

Choinka w Filharmonii – 06.12.2015 r.

Wspólne ubieranie choinki i tworzenia ozdób świątecznych z pomocą instruktorów z olsztyńskiego Pałacu Młodzieży oraz przedstawicieli fundacji „Przyszłość dla dzieci” Gazety Olsztyńskiej. Przyozdabiać i malować bombki choinkowe pomagała Pani Bogumiła Metz.
W atmosferę zbliżających się świąt wprowadził występ chóru dziecięcego „Maryjne Słowiki” powstały przy parafii Matki Bożej Fatimskiej w Olsztynie, pod dyrekcją założycielki chóru Pani Magdaleny Kowalewskiej.

Oczywiście na choinkowym spotkaniu nie mogło zabraknąć Świętego Mikołaja.

fot. Arkadiusz Korczin

fot. Arkadiusz Korczin

kontakt

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij