aktualności

Praca kasy biletowej

Informujemy, że kasa biletowa od 6-go września ponownie czynna jest w godzinach 10.00-17.00, pn.-pt.

Kasa biletowa 23 sierpnia

Szanowni Państwo, informujemy, że w dniu 23 sierpnia kasa biletowa Filharmonii będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

Copernicus Open Festiwal

W ramach Copernicus Open Festiwal odbędą się w Archikatedrze we Fromborku trzy koncerty, na które Państwa zapraszamy: 19 sierpnia (czwartek, godz. 18.00) na „Requiem W.A. Mozarta”; 20 sierpnia (piątek, godz. 18.00) na „Nieszpory Ludźmierskie”; 22 sierpnia (niedziela, godz. 15.00) na „Musica Warmiensis”; Stowarzyszenie „Meloman” działające przy naszej Filharmonii, organizuje przejazd do Fromborka w tych dniach […]

Choinka w Filharmonii – 06.12.2015 r.

Wspólne ubieranie choinki i tworzenia ozdób świątecznych z pomocą instruktorów z olsztyńskiego Pałacu Młodzieży oraz przedstawicieli fundacji „Przyszłość dla dzieci” Gazety Olsztyńskiej. Przyozdabiać i malować bombki choinkowe pomagała Pani Bogumiła Metz.
W atmosferę zbliżających się świąt wprowadził występ chóru dziecięcego „Maryjne Słowiki” powstały przy parafii Matki Bożej Fatimskiej w Olsztynie, pod dyrekcją założycielki chóru Pani Magdaleny Kowalewskiej.

Oczywiście na choinkowym spotkaniu nie mogło zabraknąć Świętego Mikołaja.

fot. Arkadiusz Korczin

fot. Arkadiusz Korczin

kontakt

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij