aktualności

Praca kasy biletowej

Informujemy, że w dniu 4.06.2021 kasa biletowa Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

Casting do udziału w ARENA FESTIVAL film & music

Warmińsko-Mazurska Filharmonia im. F. Nowowiejskiego w Olsztynie ogłasza castingdo udziału w koncercie w ramach V edycji Arena Festival film & music 2021 –MUSICALOWO I FILMOWOZapraszamy wszystkich chętnych, niezależnie od wieku, do wykonania piosenki z musicalu „Warmińska opowieść wigilijna – Pora jeziora” z udziałem solistów oraz Orkiestry symfonicznej Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii pod batutą Piotra Sułkowskiego – dyrektora Naczelnego […]

Odeszła Anna Wasilewska

Trudno mówić o tak nagle przerwanej serdecznej przyjaźni. 6 kwietnia odeszła Anna Wasilewska, posłanka i samorządowiec, ambasadorka kultury na Warmii i Mazurach, a dla nas przede wszystkim oddana i życzliwa melomanka, dobry duch Filharmonii. Jej ciepły uśmiech pozostanie w naszej pamięci.

ALICJA W KRAINIE CZARÓW – 10.04.2016 r.

„ALICJA W KRAINIE CZARÓW”

Reżyseria: Katarzyna Stocka
Choreografia: Katarzyna Stocka, instruktorzy grup baletowych, soliści
Scenografia: Vanessa Kurmin
Wizaż i stylizacja: Akademia Urody Brigitte
Światła i grafika: M2events
Tancerze: Grupa estradowa Flame, Szkółka Baletowa Fitdance

Soliści:
ALICJA – Katarzyna Klimczak
SIOSTRY ALICJI – Anna Zaręba, Magdalena Krogulska, Sylwia Łużewicz, Małgorzata Strząbała
MAMA ALICJI – Małgorzata Kurmin
BIAŁY KRÓLIK – Aleksandra Kamuda
ŚWIETLIKI – Anna Zaręba, Magdalena Krogulska, Sylwia Łużewicz, Małgorzata Strząbała, Karolina Ciniewicz
BIAŁA KRÓLOWA – Daria Ćwiklińska
GĄSIENICA – Magdalena Badaszewska
KAPELUSZNIK – Aneta Puławska
ZAJĄC BEZ 5 KLEPKI – Julia Dolińska
SUSEŁ – Magdalena Ziemska
ZNIKAJĄCY KOT – Anna Zaręba, Magdalena Krogulska, Sylwia Łużewicz, Małgorzata Strząbała, Karolina Ciniewicz
KRÓLOWA KIER – Marta Tomczak
KAT – Adrian Sarnowski
BLIŹNIAKI – Kamila Zarzycka, Anita Orzechowska

Małe baletnice :
Łabędzie – ODK Akant / Instruktor: Katarzyna Klimczak
Gąsienica – ODK Akant / Instruktor: Katarzyna Klimczak
Talia Kart kier/karo – Szkoła Podstawowa nr 1 w Barczewie / Instruktor: Izabela Noskiewicz, ODK Akant / Instruktor: Paulina Witaszczyk
Talia Kart pik/trefl – Szkoła Podstawowa nr 10 w Olsztynie / Instruktor: Paulina Witaszczyk
Filiżanki – Szkoła Podstawowa nr 7 w Olsztynie, Szkoła Podstawowa nr 18 w Olsztynie / Instruktor: Karolina Spiel
Zegary – Klub „Na Górce” / Instruktor: Maria Majewska
Flamingi i Jeż – Miejski Dom Kultury w Działdowie / Instruktor: Joanna Słota
Motyle i kwiaty – Braniewski Dom Kultury / Instruktor: Urszula Giers, Szkoła Podstawowa nr 2 w Dobrym Mieście / Instruktor: Izabela Noskiewicz

fot. Arkadiusz Korczin

kontakt

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij