aktualności

Praca kasy biletowej

Informujemy, że w dniu 4.06.2021 kasa biletowa Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

Casting do udziału w ARENA FESTIVAL film & music

Warmińsko-Mazurska Filharmonia im. F. Nowowiejskiego w Olsztynie ogłasza castingdo udziału w koncercie w ramach V edycji Arena Festival film & music 2021 –MUSICALOWO I FILMOWOZapraszamy wszystkich chętnych, niezależnie od wieku, do wykonania piosenki z musicalu „Warmińska opowieść wigilijna – Pora jeziora” z udziałem solistów oraz Orkiestry symfonicznej Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii pod batutą Piotra Sułkowskiego – dyrektora Naczelnego […]

Odeszła Anna Wasilewska

Trudno mówić o tak nagle przerwanej serdecznej przyjaźni. 6 kwietnia odeszła Anna Wasilewska, posłanka i samorządowiec, ambasadorka kultury na Warmii i Mazurach, a dla nas przede wszystkim oddana i życzliwa melomanka, dobry duch Filharmonii. Jej ciepły uśmiech pozostanie w naszej pamięci.

Alicja w Krainie Czarów – 04.12.2016 r.

Koncert Rodzinny – Alicja w Krainie Czarów
Reżyseria – Katarzyna Stocka
Choreografia – Katarzyna Stocka, instruktorzy grup baletowych, Soliści
Scenografia – Vanessa Kurmin
Wizaż i stylizacja – Akademia Urody Brigitte
Światła i grafika – M2events
Tancerze – Grupa estradowa Flame, Szkółka Baletowa Fitdance

Soliści:
ALICJA – Katarzyna Klimczak
SIOSTRY ALICJI – Anna Zaręba, Joanna Słota, Małgorzata Strząbała, Karolina Seredocha
MAMA ALICJI – Małgorzata Kurmin
OGRODNIK – Michał Wypasek, Adrian Sarnowski
BIAŁY KRÓLIK – Aleksandra Kamuda
ŚWIETLIKI – Anna Zaręba, Małgorzata Strząbała, Karolina Ciniewicz, Joanna Słota, Aleksandra Wojszkun, Aleksandra Zając, Zofia Perkowska, Izabela Glacka
BIAŁA KRÓLOWA – Ania Kowalik
GĄSIENICA – Magdalena Badaszewska
KAPELUSZNIK – Aneta Puławska
ZAJĄC BEZ 5 KLEPKI – Julia Dolińska
SUSEŁ – Magdalena Ziemska
ZNIKAJĄCY KOT – Anna Zaręba, Karolina Ciniewicz, Aleksandra Wojszkun, Aleksandra Zając, Zofia Perkowska, Izabela Glacka
KRÓLOWA KIER – Marta Tomczak
KAT – Adrian Sarnowski
BLIŹNIAKI – Kamila Zarzycka, Anita Orzechowska

oraz

Małe baletnice :
Łabędzie – ODK Akant /Instruktor: Marta Tomczak
Gąsienica – ODK Akant /Instruktor: Marta Tomczak
Talia Kart kier/karo – Szkoła Podstawowa nr 1 w Barczewie /Instruktor: Izabela Wróblewska; ODK Akant /Instruktor: Edyta Sikora
Talia Kart pik/trefl – OsiR Orneta/ Instruktor: Magdalena Ziemska
Filiżanki – Szkoła Podstawowa nr 7 w Olsztynie/ Instruktor: Edyta Sikora; Szkoła Podstawowa nr 18 w Olsztynie/ Agnieszka Tomkowska
Zegary – ODK Akant/ Instruktor: Marta Tomczak
Jeże i Flamingi – Dywity / Instruktor: Magdalena Korzeń
Motyle i kwiaty – Braniewski Dom Kultury / Instruktor: Urszula Giers; „Strefa Fitness” Dobre Miasto/ Instruktor: Izabela Noskiewicz

fot. Arkadiusz Korczin

 

kontakt

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij