PKO Bank Polski Mecenasem Filharmonii

Miło nam poinformować, że w sezonie artystycznym 2022/2023 Mecenasem Filharmonii będzie PKO Bank Polski. Oficjalne podpisanie umowy miało miejsce dzisiaj, w obecności pani Elżbiety Żaworonek – Dyrektor Północno-Wschodniego Makroregionu Korporacyjnego PKO BP w Białymstoku, oraz pani Katarzyny Jabłonowskiej-Białej – Dyrektor Regionalnego Centrum Korporacyjnego PKO BP w Olsztynie

Rekrutacja na stanowisko – specjalista reżyserii dźwięku

Komórka organizacyjna: Dział Administracji forma zatrudnienia: umowa o pracę, wymiar czasu pracy: pełny etat (40 godzin tygodniowo), miejsce wykonywanej pracy: Warmińsko-Mazurska Filharmonia im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie ul. Bartosza Głowackiego 1, 10-447 Olsztyn. Wymagania formalne: wykształcenie wyższe kierunkowe – reżyseria dźwięku, wiedza: techniczna w zakresie nagłośnienia i nagrań dźwięku, ogólna muzyczna, co najmniej 3 letni staż/doświadczenie […]

Kasa biletowa

Informujemy, że 17 czerwca kasa biletowa będzie zamknięta. Możliwy tego dnia jest kontakt telefoniczny oraz e-mailowy tel. 89 527 23 02 e-mail: bilety@filharmonia.olsztyn.pl

„Gala Inwestycja 25 – lecia” w regionie Warmii i Mazur

Akcja „Inwestycja 25-lecia” w regionie zorganizowana przez „Gazetę Olsztyńska” pod honorowym patronatem marszałka województwa warmińsko-mazurskiego Gustawa Marka Brzezina miała swój finał w dniu 14 października 2015 r. podczas uroczystej gali w Filharmonii.

Czytelnicy Gazety oddali ponad 40 tysięcy głosów na 83 nominowane inwestycje podzielone na pięć kategorii. W kategorii społecznej odpowiedzialność biznesu zwyciężyła firma Szynaka Meble z Lubawy. Nagrodę wręczył marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin.

Inwestycją przyjazną środowisku zostały Rezydencje Warmińskie w Pluskach. Najlepszą inwestycją z wykorzystaniem środków unijnych okazała się rewitalizacja Ratusza w Morągu.

Nagrodę w kategorii inwestycja w rozwój edukacji i kultury trafiła do Gołdapi za rewitalizację obiektów powojskowych. Nagrodę wręczył Piotr Żuchowski, sekretarz stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Zagospodarowanie plaży miejskiej w Olsztynie bezapelacyjnie wygrało głosami czytelników „Gazety Olsztyńskiej” w kategorii inwestycja dla rodziny.
Kapituła konkursu „Inwestycja 25-lecia” postanowiła poza głosowaniem czytelników przyznać specjalne nagrody dla trzech inwestycji ważnych dla rozwoju regionu Warmii i Mazur.

Przewodniczący kapituły, prezes spółki „Edytor” Jarosław Tokarczyk wręczył je: Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej, Portowi lotniczemu Olsztyn-Mazury oraz Uniwersytetowi Warmińsko-Mazurskiemu. W imieniu Filharmonii nagrodę odebrał i podziękował za jej przyznanie z-ca dyrektora Maciej Sternicki.
Nagroda zobowiązuje – odwiedzajcie Państwo naszą Filharmonię! Zapraszamy!

25-lecie 3

Dyrektor Maciej Sternicki dziękuje za przyznaną Filharmonii nagrodę

25-lecie 2

Laureaci konkursu Gazety Olsztyńskiej „Inwestycja 25- lecia”