„Fryderyki 2017” – nagrody Akademii Fonograficznej zostały wręczone.

Poznajmy zwycięzców „Fryderyków 2017”! Ogłoszenie i uroczyste wręczenie nagród Akademii Fonograficznej odbyło się 24 kwietnia 2017 r. podczas uroczystej gali w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego.

Album roku muzyka chóralna, oratoryjna i operowa
DE PROFUNDIS – Polish Psalms of the 20th and 21st Century; wyk. Chór Narodowego Forum Muzyki pod dyr. Agnieszki Franków-Żelazny

Album roku muzyka dawna
J.S. BACH: Sonaty BWV 525-530; wyk. Marek Toporowski, Irmina Obońska, Mark Caudle