Informujemy, że kasa biletowa od 6-go września ponownie czynna jest w godzinach 10.00-17.00, pn.-pt.

Kasa biletowa 23 sierpnia

Szanowni Państwo, informujemy, że w dniu 23 sierpnia kasa biletowa Filharmonii będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

Copernicus Open Festiwal

W ramach Copernicus Open Festiwal odbędą się w Archikatedrze we Fromborku trzy koncerty, na które Państwa zapraszamy: 19 sierpnia (czwartek, godz. 18.00) na „Requiem W.A. Mozarta”; 20 sierpnia (piątek, godz. 18.00) na „Nieszpory Ludźmierskie”; 22 sierpnia (niedziela, godz. 15.00) na „Musica Warmiensis”; Stowarzyszenie „Meloman” działające przy naszej Filharmonii, organizuje przejazd do Fromborka w tych dniach […]

Fotografie z próby naszej orkiestry symfonicznej w Filharmonii Krakowskiej – 28.06.2016r.

Przedstawiamy Państwu fotografie próby orkiestry symfonicznej Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej wraz solistami i chórem „Górecki Chamber Choir”. Za pulpitem dyrygenckim Piotr Sułkowski. Fotografie wykonano we wtorek 28 czerwca podczas porannej i popołudniowej próby w sali koncertowej Filharmonii Krakowskiej im. Karola Szymanowskiego.
Koncert z Oratorium „Quo vadis” odbędzie się dniu 30 czerwca o godz.19.30 i będzie Koncertem Finałowym 50.Międzynarodowego Festiwalu Dni Muzyki Organowej. Festiwal krakowski odbywa się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, a koncert został zorganizowany we współpracy z Instytutem Muzyki i Tańca ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Roku Feliksa Nowowiejskiego.
Autor fotografii –  Arkadiusz Korczin

28.06.2016 r.Próba do Ouo vadis Kraków (8)

28.06.2016 r.Próba do Ouo vadis Kraków (1)

28.06.2016 r.Próba do Ouo vadis Kraków (6)