Filmowe zaproszenie na koncert i spotkanie w dniu 13 kwietnia 2018r.

Muzykolog, skrzypek, dziennikarz radiowy, krytyk muzyczny – Piotr Matwiejczuk, stawiając kilka interesujących pytań zaprasza na spotkanie „Kameralnie o koncercie”, które poprzedzi Koncert symfoniczny w dniu 13 kwietnia 2018 r. Przypomnimy, że na spotkanie w sali kameralnej wstęp jest wolny, a bilety na koncert symfoniczny są do nabycia w kasie filharmonii wt.-pt. w godz.10-18 lub poprzez stronę internetową www.bilety.filharmonia.olsztyn.pl  Serdecznie zapraszamy!