Informujemy, że kasa biletowa od 6-go września ponownie czynna jest w godzinach 10.00-17.00, pn.-pt.

Kasa biletowa 23 sierpnia

Szanowni Państwo, informujemy, że w dniu 23 sierpnia kasa biletowa Filharmonii będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

Copernicus Open Festiwal

W ramach Copernicus Open Festiwal odbędą się w Archikatedrze we Fromborku trzy koncerty, na które Państwa zapraszamy: 19 sierpnia (czwartek, godz. 18.00) na „Requiem W.A. Mozarta”; 20 sierpnia (piątek, godz. 18.00) na „Nieszpory Ludźmierskie”; 22 sierpnia (niedziela, godz. 15.00) na „Musica Warmiensis”; Stowarzyszenie „Meloman” działające przy naszej Filharmonii, organizuje przejazd do Fromborka w tych dniach […]

Filmowe zaproszenie na „Balet o kawie” – 27, 28 kwietnia 2017r. , godz.19.00 sala koncertowa Filharmonii

„Balet o kawie”  to jedno z najpopularniejszych przedstawień Baletu Dworskiego Cracovia Danza.  Spektakl w inscenizacji i choreografii Romany Agnel wpisuje się w tradycję wystawianych w XVII i XVIII wieku baletów o tematyce fantazyjnej i egzotycznej. To  pełne humoru przedstawienie  nawiązujące w warstwie fabularnej do „Kantaty o kawie” Jana Sebastiana Bacha zostanie zaprezentowane w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w dniach 27 i 28 kwietnia br. Tancerze wystąpią w  kostiumach przedstawiających elementy serwisu do kawy, które swym kształtem przypominają m.in. słynną w XVIII wieku porcelanę drezdeńską. Obok tancerzy Baletu Dworskiego Cracovia Danza w roli  Ziarenek kawy wystąpią  dzieci z olsztyńskiej Pracowni Tańca „Pryzmat”. A wszystkiemu co będzie się działo na scenie  towarzyszy muzyka Johanna Sebastiana Bacha. Serdecznie zapraszamy!
PS Bilety w cenie 60 zł normalny  i 45 zł ulgowy jeszcze ( stan na 20.04.) do nabycia w kasie i poprzez stronę internetową Filharmonii: https://bilety.filharmonia.olsztyn.pl/