FILHARMONICZNY PREZENT DLA PAŃ Z OKAZJI DNIA KOBIET

„Odkryte na nowo…” to tytuł koncertu symfonicznego w dniu 15 marca 2019 roku, o godz.19.00 na który Filharmonia Warmińsko-Mazurska zaprasza wszystkie Panie!  Dla Pań, które w dniu dzisiejszym tj. 8 marca zdecydują się dokonać zakupu biletu Filharmonia przygotowała z okazji Dnia Kobiet specjalną cenę biletu – 8 zł

Zapraszamy do  kasy czynnej dziś w godz.12.00-19.00. Zakup biletów dostępny jest także poprzez stronę internetową bilety@filharmonia.olsztyn.pl Serdecznie zapraszamy ma koncert pt. „Odkryte na nowo…”

8 marca zyczenia- plansza

afisz B1 20 pazdziernika 2018