• lipcowe koncerty 2020 slajder

11,12,17,18,19,24,25,26.07.2020 | Koncerty wakacyjne dla dzieciPodczas koncertów dzieci poznają instrumenty i ich brzmienie, formy muzyczne, różne tańce, nazwiska wielkich kompozytorów, ich biografie i twórczość, a także muzykę różnych kultur. Koncerty połączone są z różnymi zadaniami i zabawami.

• 12 marca 2020 b

Godziny pracy kasy biletowej

Szanowny Państwo, w związku z okresem urlopowym informujemy, że w dniach 14 lipca – 16 sierpnia kasa biletowa jest nieczynna.Zapraszamy od 17 sierpnia 2020 r.

Msza w intencji

W dniu 10 lipca 2020 o godz. 19.00 odbędzie się Msza Święta w intencji ś.p. Józefa Morusiewicza w Katedrze Św. Jakuba w Olsztynie.

Odszedł Józef Morusiewicz

Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy kolegę Józefa Morusiewicza, Artystę Muzyka – waltornistę Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie. Rodzinie i bliskim przekazujemy najszczersze słowa współczucia oraz otuchy. Pogrzeb odbędzie się 20 czerwca o godz. 15.00 w Kościele Podwyższenia Krzyża w Olecku. Wystawienie ciała w kaplicy przy kościele około godziny 11.00.

FILHARMONICZNY PREZENT DLA PAŃ Z OKAZJI DNIA KOBIET

„Odkryte na nowo…” to tytuł koncertu symfonicznego w dniu 15 marca 2019 roku, o godz.19.00 na który Filharmonia Warmińsko-Mazurska zaprasza wszystkie Panie!  Dla Pań, które w dniu dzisiejszym tj. 8 marca zdecydują się dokonać zakupu biletu Filharmonia przygotowała z okazji Dnia Kobiet specjalną cenę biletu – 8 zł

Zapraszamy do  kasy czynnej dziś w godz.12.00-19.00. Zakup biletów dostępny jest także poprzez stronę internetową bilety@filharmonia.olsztyn.pl Serdecznie zapraszamy ma koncert pt. „Odkryte na nowo…”

8 marca zyczenia- plansza