Depesza PAP, portal Onet.pl – Dyrektor Piotr Sułkowski o planach w Roku Nowowiejskiego

Olsztyn: filharmonicy nagrają CD i DVD z „Quo vadis” Nowowiejskiego.
Olsztyńscy filharmonicy z okazji roku im. Feliksa Nowowiejskiego nagrają płyty CD i DVD z oratorium „Quo vadis” tego kompozytora. Z orkiestrą zaśpiewają: Aleksandra Kurzak, Artur Ruciński i Rafał Siwek. Warstwę wizualną zrealizuje Krzysztof Zanussi. O projekcie nagrania płyty CD i DVD z oratorium „Quo vadis” Feliksa Nowowiejskiego poinformował dyrektor olsztyńskiej filharmonii Piotr Sułkowski.
cały artykuł  link >> onet.pl