Casting do udziału w ARENA FESTIVAL film & music

Warmińsko-Mazurska Filharmonia im. F. Nowowiejskiego w Olsztynie ogłasza casting
do udziału w koncercie w ramach V edycji Arena Festival film & music 2021 –
MUSICALOWO I FILMOWO
Zapraszamy wszystkich chętnych, niezależnie od wieku, do wykonania piosenki z musicalu „Warmińska opowieść wigilijna – Pora jeziora” z udziałem solistów oraz Orkiestry symfonicznej Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii pod batutą Piotra Sułkowskiego – dyrektora Naczelnego i Artystycznego Filharmonii.

Podczas koncertu zaprezentujemy utwory z musicalu, który powstał na podstawie wątków znanych z warmińskich legend. Scenariusz stworzyła popularna i lubiana autorka bestsellerowej trylogii Stulecie winnych, Ałbena Grabowska, teksty piosenek napisał Daniel Wyszogrodzki, zaś autorem muzyki jest kompozytor i aranżer Tomasz
Szymuś.

do 16 czerwca 2021 roku. Prosimy również o przesłanie danych osobowych wraz z kontaktem (imię, nazwisko, nr telefonu, wiek).
Koncert odbędzie się 2 lipca 2021 roku o godz. 19.30. w amfiteatrze w Ostródzie.

W razie pytań prosimy o kontakt z Biurem koncertowym Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii
im. F. Nowowiejskiego.
Tel. 89 527 51 75 wew. 204, m.szurgot@filharmonia.olsztyn.pl