Informujemy, że w dniu 4.06.2021 kasa biletowa Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

Casting do udziału w ARENA FESTIVAL film & music

Warmińsko-Mazurska Filharmonia im. F. Nowowiejskiego w Olsztynie ogłasza castingdo udziału w koncercie w ramach V edycji Arena Festival film & music 2021 –MUSICALOWO I FILMOWOZapraszamy wszystkich chętnych, niezależnie od wieku, do wykonania piosenki z musicalu „Warmińska opowieść wigilijna – Pora jeziora” z udziałem solistów oraz Orkiestry symfonicznej Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii pod batutą Piotra Sułkowskiego – dyrektora Naczelnego […]

Odeszła Anna Wasilewska

Trudno mówić o tak nagle przerwanej serdecznej przyjaźni. 6 kwietnia odeszła Anna Wasilewska, posłanka i samorządowiec, ambasadorka kultury na Warmii i Mazurach, a dla nas przede wszystkim oddana i życzliwa melomanka, dobry duch Filharmonii. Jej ciepły uśmiech pozostanie w naszej pamięci.

” Biznes Warmii i Mazur. LUDZIE” – wywiad z dyrektorem Piotrem Sułkowskim

Wraz z „Gazetą Olsztyńską” w ostatnim dniu 2018 roku ukazał się dodatek ” Biznes Warmii i Mazur. LUDZIE”. W słowie wstępnym Prezes Grupy W-M, wydawcy Gazety Jarosław Tokarczyk napisał: „O tym, że naszym bogactwem są lasy i jeziora wiemy doskonale. Słyszymy o tym prawie codziennie. Tak często, że zapominamy o jeszcze jednym, najważniejszym bogactwie naszego regionu. O ludziach, którzy tutaj żyją i zmieniają na lepsze swoje bliższe i dalsze otoczenie. Robi to każdy z nas, ale tylko niektórzy w sposób znaczący wpływają na to jak zmienia się Warmińsko-Mazurskie. Każdy robi to oczywiście w swojej dziedzinie. Jedni w biznesie, inni w kulturze, jeszcze inni w sporcie…/. Ludzi, z którymi rozmawialiśmy na pewno łączy jedno: to chęć do do działania i zmieniania świata na lepszy. Łączy ich też pasja i świadomość, że nic nie jest kwestią przypadku, bo wszystko zawdzięczają ciężkiej pracy i głębokiemu przekonaniu, że nie wolno się nigdy podawać . Bo jak powiedział Thomas A. Edison „Najbardziej pewną rzeczą aby odnieść sukces jest spróbować jeszcze raz…/” Miło nam poinformować, iż jednym z prezentowanych w dodatku „Biznes Warmii i Mazur. LUDZIE” jest Piotr Sułkowski, dyrektor naczelny i artystyczny Filharmonii W-M. Gratulujemy serdecznie!e tylko niektórzy w sposób znaczący wpływają na to jak zmienia się Warmińsko-Mazurskie. Każdy robi to oczywiście w swojej dziedzinie. Jedni w biznesie, inni w kulturze, jeszcze inni w sporcie…/. Ludzi, z którymi rozmawialiśmy na pewno łączy jedno: to chęć do działania i zmieniania świata na lepszy. Łączy ich też pasja i świadomość, że nic nie jest kwestią przypadku, bo wszystko zawdzięczają ciężkiej pracy i głębokiemu przekonaniu, że nie wolno się nigdy podawać . Bo jak powiedział Thomas A. Edison „Najbardziej pewną rzeczą, aby odnieść sukces jest spróbować jeszcze raz…/” Miło nam poinformować, iż jednym z prezentowanych w dodatku „Biznes Warmii i Mazur. LUDZIE” jest Piotr Sułkowski, dyrektor naczelny i artystyczny Filharmonii W-M. Gratulujemy serdecznie!

link do poniższej publikacji >>>

artykuł1