Wydawnictwo jubileuszowe

Jak wygląda praca w orkiestrze z perspektywy muzyka? Jakie tajemnice skrywa sala koncertowa? Kim są „niewidzialni” w Filharmonii? Tego wszystkiego dowiecie się Państwo z naszej ostatniej publikacji, wydanej z okazji jubileuszu 75-lecia. Do nabycia w kasie biletowej.

15 listopada kasa biletowa nieczynna

Szanowni Państwo, informujemy, że w poniedziałek 15 listopada 2021 kasa biletowa będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

Informujemy, że kasa biletowa od 6-go września ponownie czynna jest w godzinach 10.00-17.00, pn.-pt.

” Biznes Warmii i Mazur. LUDZIE” – wywiad z dyrektorem Piotrem Sułkowskim

Wraz z „Gazetą Olsztyńską” w ostatnim dniu 2018 roku ukazał się dodatek ” Biznes Warmii i Mazur. LUDZIE”. W słowie wstępnym Prezes Grupy W-M, wydawcy Gazety Jarosław Tokarczyk napisał: „O tym, że naszym bogactwem są lasy i jeziora wiemy doskonale. Słyszymy o tym prawie codziennie. Tak często, że zapominamy o jeszcze jednym, najważniejszym bogactwie naszego regionu. O ludziach, którzy tutaj żyją i zmieniają na lepsze swoje bliższe i dalsze otoczenie. Robi to każdy z nas, ale tylko niektórzy w sposób znaczący wpływają na to jak zmienia się Warmińsko-Mazurskie. Każdy robi to oczywiście w swojej dziedzinie. Jedni w biznesie, inni w kulturze, jeszcze inni w sporcie…/. Ludzi, z którymi rozmawialiśmy na pewno łączy jedno: to chęć do do działania i zmieniania świata na lepszy. Łączy ich też pasja i świadomość, że nic nie jest kwestią przypadku, bo wszystko zawdzięczają ciężkiej pracy i głębokiemu przekonaniu, że nie wolno się nigdy podawać . Bo jak powiedział Thomas A. Edison „Najbardziej pewną rzeczą aby odnieść sukces jest spróbować jeszcze raz…/” Miło nam poinformować, iż jednym z prezentowanych w dodatku „Biznes Warmii i Mazur. LUDZIE” jest Piotr Sułkowski, dyrektor naczelny i artystyczny Filharmonii W-M. Gratulujemy serdecznie!e tylko niektórzy w sposób znaczący wpływają na to jak zmienia się Warmińsko-Mazurskie. Każdy robi to oczywiście w swojej dziedzinie. Jedni w biznesie, inni w kulturze, jeszcze inni w sporcie…/. Ludzi, z którymi rozmawialiśmy na pewno łączy jedno: to chęć do działania i zmieniania świata na lepszy. Łączy ich też pasja i świadomość, że nic nie jest kwestią przypadku, bo wszystko zawdzięczają ciężkiej pracy i głębokiemu przekonaniu, że nie wolno się nigdy podawać . Bo jak powiedział Thomas A. Edison „Najbardziej pewną rzeczą, aby odnieść sukces jest spróbować jeszcze raz…/” Miło nam poinformować, iż jednym z prezentowanych w dodatku „Biznes Warmii i Mazur. LUDZIE” jest Piotr Sułkowski, dyrektor naczelny i artystyczny Filharmonii W-M. Gratulujemy serdecznie!

link do poniższej publikacji >>>

artykuł1