Wernisaż wystawy w Filharmonii

16-go września 2022 o godz. 18.00 odbędzie się we foyer Filharmonii wernisaż wystawy „KOBIECE SPOJRZENIA” Na Muzykę Klasyczną. To druga edycja, niezwykle interesującej i emocjonalnej wystawy, która po raz pierwszy odbyła się w 2020 r. w Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Wystawa „Kobiece Spojrzenia”, czyli na co patrzy współczesna kobieta i jak widzi otaczający […]

Ankieta satysfakcji Publiczności

Droga Publiczności! Szykując nowy sezon artystyczny, chcemy jak najlepiej odpowiedzieć na Wasze potrzeby i sugestie. Dlatego przygotowaliśmy specjalną ankietę – zapraszamy do wypełniania i przekazywania opinii! https://forms.gle/wSzFckcwJ92VEgWS6

” Biznes Warmii i Mazur. LUDZIE” – wywiad z dyrektorem Piotrem Sułkowskim

Wraz z „Gazetą Olsztyńską” w ostatnim dniu 2018 roku ukazał się dodatek ” Biznes Warmii i Mazur. LUDZIE”. W słowie wstępnym Prezes Grupy W-M, wydawcy Gazety Jarosław Tokarczyk napisał: „O tym, że naszym bogactwem są lasy i jeziora wiemy doskonale. Słyszymy o tym prawie codziennie. Tak często, że zapominamy o jeszcze jednym, najważniejszym bogactwie naszego regionu. O ludziach, którzy tutaj żyją i zmieniają na lepsze swoje bliższe i dalsze otoczenie. Robi to każdy z nas, ale tylko niektórzy w sposób znaczący wpływają na to jak zmienia się Warmińsko-Mazurskie. Każdy robi to oczywiście w swojej dziedzinie. Jedni w biznesie, inni w kulturze, jeszcze inni w sporcie…/. Ludzi, z którymi rozmawialiśmy na pewno łączy jedno: to chęć do do działania i zmieniania świata na lepszy. Łączy ich też pasja i świadomość, że nic nie jest kwestią przypadku, bo wszystko zawdzięczają ciężkiej pracy i głębokiemu przekonaniu, że nie wolno się nigdy podawać . Bo jak powiedział Thomas A. Edison „Najbardziej pewną rzeczą aby odnieść sukces jest spróbować jeszcze raz…/” Miło nam poinformować, iż jednym z prezentowanych w dodatku „Biznes Warmii i Mazur. LUDZIE” jest Piotr Sułkowski, dyrektor naczelny i artystyczny Filharmonii W-M. Gratulujemy serdecznie!e tylko niektórzy w sposób znaczący wpływają na to jak zmienia się Warmińsko-Mazurskie. Każdy robi to oczywiście w swojej dziedzinie. Jedni w biznesie, inni w kulturze, jeszcze inni w sporcie…/. Ludzi, z którymi rozmawialiśmy na pewno łączy jedno: to chęć do działania i zmieniania świata na lepszy. Łączy ich też pasja i świadomość, że nic nie jest kwestią przypadku, bo wszystko zawdzięczają ciężkiej pracy i głębokiemu przekonaniu, że nie wolno się nigdy podawać . Bo jak powiedział Thomas A. Edison „Najbardziej pewną rzeczą, aby odnieść sukces jest spróbować jeszcze raz…/” Miło nam poinformować, iż jednym z prezentowanych w dodatku „Biznes Warmii i Mazur. LUDZIE” jest Piotr Sułkowski, dyrektor naczelny i artystyczny Filharmonii W-M. Gratulujemy serdecznie!

link do poniższej publikacji >>>

artykuł1