• 28 czerwca 2019 slajder c
  • 28 czerwca 2019 slajder d
  • 28 czerwca 2019 slajder b
  • 9 lipca 2019 slajder n

9.07.2019 | MUZYCZNA PODRÓŻ DO HISZPANIIQUATUOR EUROPA: CRISTIAN IFRIM – I SKRZYPCE, ANNA RADOMSKA GARDYJAS – SKRZYPCE, JORGE WOJTYSIAK – ALTÓWKA, MAŁGORZATA SĘK – WIOLONCZELA | W PROGRAMIE: GRANADOS, ALBENIZ, SARASATE, TELEMANN, BOCCHERINI, BIZET, CHUECA

28, 29 i 30 czerwca – 3. Arena Festival film&music Ostróda ‘2019

3. Arena Festival film&music” odbędzie się w dniach od 28 do 30 czerwca 2019 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym EXPO Mazury w Ostródzie. Ten największy w północno-wschodniej Polsce festiwal muzyki filmowej organizowany jest przez dwie instytucje kultury województwa warmińsko-mazurskiego: Warmińsko-Mazurską Filharmonię im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie i Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie. Partnerem strategicznym […]

Komiks „Urodziny w operze”

Szanowni Państwo, z okazji 200. rocznicy urodzin Stanisława Moniuszki został stworzony komiks „Urodziny w operze”, dzięki którym można zapoznać się z postaciami z oper kompozytora. Najmłodsi znajdą w nim także kolorowankę. Gorąco zachęcamy przy okazji wizyty w Filharmonii do odbioru egzemplarzy komiksu wyłożonych we foyer.

Relacja Gazety Olsztyńskiej TV z obchodów Święta ulicy Moniuszki

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji zamieszczonej przez Gazetę Olsztyńską TV z obchodów święta ulicy Moniuszki połączonego z dwusetną rocznicą urodzin kompozytora.

” Biznes Warmii i Mazur. LUDZIE” – wywiad z dyrektorem Piotrem Sułkowskim

Wraz z „Gazetą Olsztyńską” w ostatnim dniu 2018 roku ukazał się dodatek ” Biznes Warmii i Mazur. LUDZIE”. W słowie wstępnym Prezes Grupy W-M, wydawcy Gazety Jarosław Tokarczyk napisał: „O tym, że naszym bogactwem są lasy i jeziora wiemy doskonale. Słyszymy o tym prawie codziennie. Tak często, że zapominamy o jeszcze jednym, najważniejszym bogactwie naszego regionu. O ludziach, którzy tutaj żyją i zmieniają na lepsze swoje bliższe i dalsze otoczenie. Robi to każdy z nas, ale tylko niektórzy w sposób znaczący wpływają na to jak zmienia się Warmińsko-Mazurskie. Każdy robi to oczywiście w swojej dziedzinie. Jedni w biznesie, inni w kulturze, jeszcze inni w sporcie…/. Ludzi, z którymi rozmawialiśmy na pewno łączy jedno: to chęć do do działania i zmieniania świata na lepszy. Łączy ich też pasja i świadomość, że nic nie jest kwestią przypadku, bo wszystko zawdzięczają ciężkiej pracy i głębokiemu przekonaniu, że nie wolno się nigdy podawać . Bo jak powiedział Thomas A. Edison „Najbardziej pewną rzeczą aby odnieść sukces jest spróbować jeszcze raz…/” Miło nam poinformować, iż jednym z prezentowanych w dodatku „Biznes Warmii i Mazur. LUDZIE” jest Piotr Sułkowski, dyrektor naczelny i artystyczny Filharmonii W-M. Gratulujemy serdecznie!e tylko niektórzy w sposób znaczący wpływają na to jak zmienia się Warmińsko-Mazurskie. Każdy robi to oczywiście w swojej dziedzinie. Jedni w biznesie, inni w kulturze, jeszcze inni w sporcie…/. Ludzi, z którymi rozmawialiśmy na pewno łączy jedno: to chęć do działania i zmieniania świata na lepszy. Łączy ich też pasja i świadomość, że nic nie jest kwestią przypadku, bo wszystko zawdzięczają ciężkiej pracy i głębokiemu przekonaniu, że nie wolno się nigdy podawać . Bo jak powiedział Thomas A. Edison „Najbardziej pewną rzeczą, aby odnieść sukces jest spróbować jeszcze raz…/” Miło nam poinformować, iż jednym z prezentowanych w dodatku „Biznes Warmii i Mazur. LUDZIE” jest Piotr Sułkowski, dyrektor naczelny i artystyczny Filharmonii W-M. Gratulujemy serdecznie!

link do poniższej publikacji >>>

artykuł1