Życzenia Świąteczne

Wypełnionych radością i miłością Świąt Bożego Narodzenia, pięknych chwil pośród rodzinnego ciepła oraz wszystkiego, co najlepsze w każdym dniu nadchodzącego Nowego Roku 2020 życzą Dyrektor Naczelny i Artystyczny Piotr Sułkowski, Artyści Muzycy i Pracownicy Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej W Olsztynie.

Zmiana godzin pracy kasy biletowej w okresie świątecznym

Informujemy, że w dniach 24 i 27 grudnia 2019 r. kasa biletowa będzie zamknięta. 30 grudnia 2019 r. kasa będzie wyjątkowo otwarta.

Poszukujemy pracowników

Poszukujemy chętnych osób do współpracy w zakresie obsługi estrady i widowni.Mile widziane osoby komunikatywne, kreatywne… Oferowane stanowiska:-technik – obsługa sceny (mile widziane uprawnienia np. SEP 1kV, kat. B)-team clean – prace porządkowe. Zapewniamy pracę w przyjaznym środowisku, satysfakcjonujące wynagrodzenie, kulturalną atmosferę, możliwość udziału w wyjątkowych i niepowtarzalnych wydarzeniach kulturalnych Warmii i Mazur. CV prosimy kierować […]

Bilety na koncert Polskiej Orkiestry Młodzieżowej

W związku z wakacyjną przerwą w pracy kasy biletowej informujemy, że bilety na koncert Polskiej Orkiestry Młodzieżowej, który będzie mieć miejsce 16 sierpnia o godz. 18:00, dostępne są do kupienia na stronie www.bilety.filharmonia.olsztyn.pl

Przypominamy, że kasa biletowa jest będzie czynna od 13 sierpnia w standardowym wymiarze godzin otwarcia, czyli wt-pt w godz. 10-18 , jednakże dla Państwa większej wygody przed wspomnianym koncertem, wyjątkowo będzie czynna również w poniedziałek, 12 sierpnia.