Bilety na koncert Polskiej Orkiestry Młodzieżowej

W związku z wakacyjną przerwą w pracy kasy biletowej informujemy, że bilety na koncert Polskiej Orkiestry Młodzieżowej, który będzie mieć miejsce 16 sierpnia o godz. 18:00, dostępne są do kupienia na stronie www.bilety.filharmonia.olsztyn.pl

Przypominamy, że kasa biletowa jest będzie czynna od 13 sierpnia w standardowym wymiarze godzin otwarcia, czyli wt-pt w godz. 10-18 , jednakże dla Państwa większej wygody przed wspomnianym koncertem, wyjątkowo będzie czynna również w poniedziałek, 12 sierpnia.