Informujemy, że kasa biletowa od 6-go września ponownie czynna jest w godzinach 10.00-17.00, pn.-pt.

Kasa biletowa 23 sierpnia

Szanowni Państwo, informujemy, że w dniu 23 sierpnia kasa biletowa Filharmonii będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

Copernicus Open Festiwal

W ramach Copernicus Open Festiwal odbędą się w Archikatedrze we Fromborku trzy koncerty, na które Państwa zapraszamy: 19 sierpnia (czwartek, godz. 18.00) na „Requiem W.A. Mozarta”; 20 sierpnia (piątek, godz. 18.00) na „Nieszpory Ludźmierskie”; 22 sierpnia (niedziela, godz. 15.00) na „Musica Warmiensis”; Stowarzyszenie „Meloman” działające przy naszej Filharmonii, organizuje przejazd do Fromborka w tych dniach […]

ARENA FESTIVAL FILM& MUSIC – koncerty przełożone

Szanowni Państwo,

Z uwagi na trwającą pandemię COVID 19 oraz trudny do przewidzenia jej rozwój i czas trwania, zmuszeni byliśmy podjąć trudną dla nas i zapewne dla Państwa również, decyzję o odłożeniu tegorocznego 4. Arena Festival film&music, który miał odbyć się 3-5 lipca 2020 w Centrum Targowo-Konferencyjnych EXPO Mazury w Ostródzie na późniejszy termin.

Decyzje co do ewentualnego terminu będziemy podejmować w miarę rozwoju sytuacji i poinformujemy o niej Państwa za pośrednictwem naszej strony internetowej, profili FB Festiwalu, Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie oraz Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.

W sprawie zwrotu kosztów zakupionych biletów prosimy o kontakt z kasą pod numerem telefonu komórkowego 508 438 513. Zakupione dotychczas bilety nie będą obowiązywały w nowym terminie.