Informujemy, że w dniu 4.06.2021 kasa biletowa Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

Casting do udziału w ARENA FESTIVAL film & music

Warmińsko-Mazurska Filharmonia im. F. Nowowiejskiego w Olsztynie ogłasza castingdo udziału w koncercie w ramach V edycji Arena Festival film & music 2021 –MUSICALOWO I FILMOWOZapraszamy wszystkich chętnych, niezależnie od wieku, do wykonania piosenki z musicalu „Warmińska opowieść wigilijna – Pora jeziora” z udziałem solistów oraz Orkiestry symfonicznej Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii pod batutą Piotra Sułkowskiego – dyrektora Naczelnego […]

Odeszła Anna Wasilewska

Trudno mówić o tak nagle przerwanej serdecznej przyjaźni. 6 kwietnia odeszła Anna Wasilewska, posłanka i samorządowiec, ambasadorka kultury na Warmii i Mazurach, a dla nas przede wszystkim oddana i życzliwa melomanka, dobry duch Filharmonii. Jej ciepły uśmiech pozostanie w naszej pamięci.

ARENA FESTIVAL FILM& MUSIC – koncerty przełożone

Szanowni Państwo,

Z uwagi na trwającą pandemię COVID 19 oraz trudny do przewidzenia jej rozwój i czas trwania, zmuszeni byliśmy podjąć trudną dla nas i zapewne dla Państwa również, decyzję o odłożeniu tegorocznego 4. Arena Festival film&music, który miał odbyć się 3-5 lipca 2020 w Centrum Targowo-Konferencyjnych EXPO Mazury w Ostródzie na późniejszy termin.

Decyzje co do ewentualnego terminu będziemy podejmować w miarę rozwoju sytuacji i poinformujemy o niej Państwa za pośrednictwem naszej strony internetowej, profili FB Festiwalu, Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie oraz Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.

W sprawie zwrotu kosztów zakupionych biletów prosimy o kontakt z kasą pod numerem telefonu komórkowego 508 438 513. Zakupione dotychczas bilety nie będą obowiązywały w nowym terminie.