ARENA FESTIVAL FILM& MUSIC – koncerty przełożone

Szanowni Państwo,

Z uwagi na trwającą pandemię COVID 19 oraz trudny do przewidzenia jej rozwój i czas trwania, zmuszeni byliśmy podjąć trudną dla nas i zapewne dla Państwa również, decyzję o odłożeniu tegorocznego 4. Arena Festival film&music, który miał odbyć się 3-5 lipca 2020 w Centrum Targowo-Konferencyjnych EXPO Mazury w Ostródzie na późniejszy termin.

Decyzje co do ewentualnego terminu będziemy podejmować w miarę rozwoju sytuacji i poinformujemy o niej Państwa za pośrednictwem naszej strony internetowej, profili FB Festiwalu, Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie oraz Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.

W sprawie zwrotu kosztów zakupionych biletów prosimy o kontakt z kasą pod numerem telefonu komórkowego 508 438 513. Zakupione dotychczas bilety nie będą obowiązywały w nowym terminie.