aktualności

Praca kasy biletowej

Informujemy, że kasa biletowa od 6-go września ponownie czynna jest w godzinach 10.00-17.00, pn.-pt.

Kasa biletowa 23 sierpnia

Szanowni Państwo, informujemy, że w dniu 23 sierpnia kasa biletowa Filharmonii będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

Copernicus Open Festiwal

W ramach Copernicus Open Festiwal odbędą się w Archikatedrze we Fromborku trzy koncerty, na które Państwa zapraszamy: 19 sierpnia (czwartek, godz. 18.00) na „Requiem W.A. Mozarta”; 20 sierpnia (piątek, godz. 18.00) na „Nieszpory Ludźmierskie”; 22 sierpnia (niedziela, godz. 15.00) na „Musica Warmiensis”; Stowarzyszenie „Meloman” działające przy naszej Filharmonii, organizuje przejazd do Fromborka w tych dniach […]

Koncert Chóru „Cantores Varmienses” w Roku Feliksa Nowowiejskiego

Anonsujemy kolejny koncert Chóru „Cantores Varmienses” w Roku Feliksa Nowowiejskiego z muzyką warmińskiego kompozytora. W programie koncertu pt. „Feliks Nowowiejski z wizytą u Prezydenta” usłyszymy m.in. kompozycje: „Rota”, „O Warmio moje miła”, „ Z tej tam strony wody”, ”Krakowskie wesele”, „Straż nad Bałtykiem”, „Meszek w lesie”, „Buła babula”, „O Polski kraju święty”. Dyrygent oraz słowo na koncercie – prof. Benedykt Błoński. Koncert w dniu 27.10.2016 r., o godz.18.00 w sali nr 219 Urzędu Miasta w Olsztynie (Ratusz). Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny!

plakat-chor-27-10-2016

kontakt

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij