21 – 22 marca 2016 r. – Informacja o przesłuchaniach do orkiestry symfonicznej

Warmińsko-Mazurska Filharmonia im. F. Nowowiejskiego w Olsztynie ogłasza konkurs na stanowisko:

Przesłuchania odbędą się w terminie 21 – 22 marca 2016 roku w siedzibie Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej.

Zgłoszenia wraz z życiorysem artystycznym prosimy nadsyłać  w nieprzekraczalnym terminie do
29 lutego 2016 roku drogą elektroniczną na adres: inspektor@filharmonia.olsztyn.pl

W życiorysie artystycznym prosimy uwzględnić dane kontaktowe łącznie z numerem telefonu i adresem e-mail, a także klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Filharmonia zapewnia akompaniatora.

Wszelka korespondencja z kandydatami odbywać się będzie wyłącznie drogą elektroniczną.