Informujemy, że w dniu 21 stycznia 2022 kasa biletowa będzie czynna od godz. 12-tej. Za utrudnienia przepraszamy.

Konkurs plastyczny „Pora Jeziora – plastyczne wspomnienia ze spektaklu”

Szanowni Państwo,Filharmonia Warmińsko-Mazurska zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Pora jeziora – plastyczne wspomnienia ze spektaklu”. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, którzy obejrzeli spektakl musicalowy „Pora Jeziora. Warmińska opowieść wigilijna” w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej. Jako nagrody przewidziane są bilety rodzinne na koncerty edukacyjne i rodzinne, w tym zaproszenie na Arena Festival film & music […]

Konkurs na logo Roku Mikołaja Kopernika

W 2023 r. będziemy obchodzić 550. rocznicę urodzin oraz 480. rocznicę śmierci Mikołaja Kopernika. W związku z przygotowaniami do tego wydarzenia archidiecezja warmińska oraz samorząd województwa warmińsko-mazurskiego ogłosiły konkurs na opracowanie projektu logo Roku Mikołaja Kopernika. Hasłem roku będą słowa „Kopernika cztery dziewięciolecia”. Regulamin konkursu i kartę zgłoszenia można pobrać z poniższego linka https://muzeum.olsztyn.pl/6182,coppernici-novennia-quattuor.html

21 – 22 marca 2016 r. – Informacja o przesłuchaniach do orkiestry symfonicznej

Warmińsko-Mazurska Filharmonia im. F. Nowowiejskiego w Olsztynie ogłasza konkurs na stanowisko:

• muzyk flecista (materiały do pobrania: Flet i flet piccolo)
  • muzyk perkusista (materiały do pobrania: Perkusja) – wymagane będzie wykonanie a’vista na różnych instrumentach perkusyjnych krótkich fragmentów z wybranych utworów orkiestrowych.

Przesłuchania odbędą się w terminie 21 – 22 marca 2016 roku w siedzibie Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej.

Zgłoszenia wraz z życiorysem artystycznym prosimy nadsyłać  w nieprzekraczalnym terminie do
29 lutego 2016 roku drogą elektroniczną na adres: inspektor@filharmonia.olsztyn.pl

W życiorysie artystycznym prosimy uwzględnić dane kontaktowe łącznie z numerem telefonu i adresem e-mail, a także klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Filharmonia zapewnia akompaniatora – Anna Ferro +48 784 635 176.

Wszelka korespondencja z kandydatami odbywać się będzie wyłącznie drogą elektroniczną.