2019 ROKIEM STANISŁAWA MONIUSZKI – Polonez koncertowy A-dur

W okresie studniówkowym zachęcamy do zapoznania się z nagraniem choreografii Poloneza koncertowego A-dur Stanisława Moniuszki. Układ taneczny do Poloneza ułożyła i zrealizowała go z uczniami I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Olsztynie – Iwona Pavlović. Muzykę nagrała Orkiestra Symfoniczna Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego pod dyrekcją Piotra Sułkowskiego.

ZACHĘCAMY MŁODZIEŻ KLAS MATURALNYCH W CAŁEJ POLSCE DO TAŃCZENIA POLONEZA STANISŁAWA MONIUSZKI NA SWOICH BALACH, STUDNIÓWKACH 2019 !